Nytt nettsted for Drammen Maleklubb

Arbeidet med et nytt nettsted for Drammen Maleklubb er i gang. Det gamle nettstedet hadde gått ut av tiden og lot seg ikke redde, men vi har en kopi av innholdet, i hovedsak alle bildene fra medlemmenes billedgalleri, og vi vil forsøke å gjenskape et galleri på bakgrunn av dette. Det vil dog ta noe tid siden det må bygges opp mer eller mindre fra bunnen av.

Selve sidene og artiklene fra det gamle nettstedet er det dessverre ikke mulig å gjenskape, men for å se det fra den lyse siden har vi nå en mulighet til å få et nytt og moderne nettsted, kanskje også med noe ny funksjonalitet tilpasset klubbens virksomhet.

Det har tatt litt lenger tid en vi tenkte, men nå er vi i gang igjen.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *